sss

Se afișează postările cu eticheta amuzamente. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta amuzamente. Afișați toate postările

joi, 13 ianuarie 2011

Cum se poate iesi din Criza?

Pai e foarte simplu. Pentru acest lucru va trebui sa coopereze toate tarile.In primul rand: 1 China ar trebui sa nu manance de loc macar o zi!
2 America ar trebui sa nu alimenteze macar o zi!
3 Romani ar trebui sa munceasca macar o zi intreaga!
Aceasta este solutia pentru a iesi din criza mondiala.
Crezi ca ai alta modalitate de a iesi din criza? Te rugam sa ne-o spui si noua in  rubrica de comentarii si asa mai mancam si noi macar o zi!

Sau macar sa mancam 2% din mancarea chinejilor pentru o zi.

 

Blogroll

Originals.ro - Magazin online cu adidasi, haine si accesorii
Un produs Blogger.