Pai e foarte simplu. Pentru acest lucru va trebui sa coopereze toate tarile.In primul rand: 1 China ar trebui sa nu manance de loc macar o zi!
2 America ar trebui sa nu alimenteze macar o zi!
3 Romani ar trebui sa munceasca macar o zi intreaga!
Aceasta este solutia pentru a iesi din criza mondiala.
Crezi ca ai alta modalitate de a iesi din criza? Te rugam sa ne-o spui si noua in rubrica de comentarii si asa mai mancam si noi macar o zi!
Sau macar sa mancam 2% din mancarea chinejilor pentru o zi.
Home » sfaturi pentru economie » Cum se poate iesi din Criza?
joi, 13 ianuarie 2011
Cum se poate iesi din Criza?
lainnya dari amuzamente, avatare de ras curiozitati, avatare funny, bancuri, distractie, economie mondiala, glume, sfaturi pentru economie
Ditulis Oleh : Unknown // 06:50
Kategori:
sfaturi pentru economie
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)

0 comentarii:
Trimiteți un comentariu